Avea’da Kendi Gsm Numaramı Nasıl Öğrenirim?

Kullandığınız GSM numarasının kaç olduğunu öğrenmenin çok basit bir yolu var. Numaranızı öğrenmek için belirlenen kodu girmeniz yeterli olacaktır. Avea dâhil diğer operatörlerinde GSM müşterileri içinde aynı işlem numaranızı öğrenmenize çözüm olacaktır. Cep telefonunuzdan *101# kodunu girerek arama tuşuna basın. Bu eylem GSM numaranızın kendisini sorgulayarak ekrana verilmesine sebep olacaktır. Kullandığınız operatöre atanan kod bazı durumlarda hafızanızdan silinir ve sizi zor durumda bırakır. Buna dayanarak kısa bir koda kullanmak işinizi kolaylaştırır. Böylelikle kendi numaranızı öğrenmek için başka bir GSM numarasını çaldırmanıza gerek kalmaz. Bu işlemden herhangi bir ücretlendirme yapılmaz. Kendi numaranızı öğrenmek için *101# kodu yeterlidir.

Numaranızı öğrendikten sonra hemen sizlerde Online İşlemler uygulamasından yapmak istediğiniz bütün işlemleri hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. 2017 yılında halen geçerliliği korumakta olan bedava internet paketlerinden de bu şekilde faydalanabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet için sizlerde buraya tıklayarak yeni paketlerden ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Ayrıca Türk Telekom yani eski adıyla Avea hakkında merak ettiğiniz bütün konuları Türk Telekom kategorimizden kolaylıkla görebilir ve sizlerde bu kategori sayesinde bol bol internet kazanmış olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Avea’da Şifre Nasıl Değiştirilir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir