Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom’dan bedava internet kazanmayan kaldı mı ki? Türk Telekom operatörü faturalı kullanıcılarına her zamanki gibi bonkör davranmaya devam ediyor, biliyorsunuz ki hayatımız 4.5G ile daha hızlı biliyorsunuz ki ülkemizde 4.5G sisteminin aktif olmasında büyük rol oynamış olan Türk Telekom operatörü kendi abonelerinde 4.5G sisteminden daha iyi faydalanabilmesi adına birçok abonesine mobil için Türk Telekom bedava internet vermektedir. Eğer ki sizlerde bedava internet kazanmak istiyorsanız hemen hattınızı 2016 şartlarına göre uyarlamayı yani hattınızı bir an önce size en yakın olan Türk Telekom bayisine giderek hattınızı değiştirmeniz durumunda 4.5Gli bir hatta sahip olabilirsiniz. Her gün daha fazla bedava internet kazanmak ve daha fazla internetten bilgi toplamak istiyorsanız o halde sizlerde hemen hattınızı Türk Telekom operatörüne taşımayı unutmayın. 2016 mobil için Türk Telekom paketlerini yapabilmeniz için hattınızın ilk olarak Türk Telekom ve ardından aşağıda yer alan paketleri daha önceden yapmamış olmalısınız. 2016 yılında yapmış olduğu katlanan paketler kampanyası ile kendi abonelerini sevindiren Türk Telekom kampanyalarından olan hattınıza ek paket olarak tanımlanmasını sağlamak istiyorsanız hemen ARTI 2GB yazıp 5555’e göndererek hattınıza tanımlanacak olan ek paket sayesinde internete ücret vermeden bir ay boyunca bedava olarak erişim sağlayın. Her gün daha fazla bedava internet paketinden yararlanmak istiyorsanız sizlerde Purtuk.com sayfasını sürekli olarak takip etmekten sakın vazgeçmeyin. Bunun haricinde üst kısımda da bahsettiğimiz üzerine hattınız 4.5G uyumlu ve kullanmış olduğunuz mobil cihaz 4.5G destekli ise 4.5G SIM yazıp 5555’e göndermeniz durumunda ek olarak paket alabilirsiniz. Mevcut olan kampanyalar şuan için bu kadardır ilerleyen dönemlerde Türk Telekom bedava internet kampanyası düzenlendiği zaman yeni kampanyalara ve paketlere Purtuk.com ile bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türk Telekom Yeni Gelenlere 8GB Bedava İnternet

Türk Telekom operatörü her daim yeni gelen bütün abonelerine büyük olanaklar sağlamaktadır, yeni gelen abonelerine uygun fiyatta tarifeler sunarak yeni gelen abonelerini mutlu etmeye devam etmektedir. Türk Telekom operatörüne yeni gelenler için geçerli olan 8GB +3GB hediye internet paketinden yararlanmak için hemen sizlerde numaranızı Türk Telekom’a taşıyın ve bol bol internete girme hakkına sahip olun. 13.06.2016 tarihinden itibaren geçerli olan kampanyadan yararlanmak için numaranızı Türk Telekom’a taşımak yeterli olacaktır bunun haricinde geceleri kullanabileceğiniz +3GB hediye internet ile toplamda 11GB’a kadar bedava internetin sahibi olabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet hakkında merak ettiğiniz bütün konuları Purtuk.com adresinden bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Mobil İnternet Ayarları Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde internet ayarları ve türk telekom hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir