Turkcell Bedava İnternet

2016 senesinde hiç bedava internet kazanmak bu kadar kolay olmamıştı, Turkcell aboneleri 2016 yılında gelen güncellemeler ile gelen yenilikler sayesinde kendi operatöründen yani Turkcell operatöründen Turkcell bedava internet kazanmaya devam ediyor. Sizlerin de bol bol kullanabileceği kampanyalardan olan bedava internet kampanyasından yararlanmak adına 2016 yılında kullanabileceğiniz en rahat uygulamalardan Bip Messenger uygulamasını kullanmanız durumunda Turkcell’den bedava internet kazanabilirsiniz. Bip Messenger uygulamasında 5 arkadaşınızı davet ederek bedava internet kazanabilir, 5 gün boyunca mesaj göndererek bedava internet kazanabilirsiniz. Bip Messenger uygulaması Turkcell tarafından yapılan ve ücretsiz olarak sunulmakta olan anlık mesajlaşma uygulamalarından bu uygulamayı kullanmanız durumunda arkadaşlarınızla hemen iletişime geçebilir ve arkadaşlarınız ile görüntülü konuşmalar yapabilirsiniz. Turkcell bedava internet kazanmak istiyorsanız sizlerde Google Play üzerinden hemen şimdi ücretsiz olarak indireceğiniz Bip Messenger uygulamasını kullanarak hediye internet kazanın. Bip Messenger uygulamasından kazanacağınız bedava internet paketlerini 1 ay boyunca ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz, Bip Messenger uygulamasından daha fazla bedava internet ve daha fazla farklı kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız Bip Messenger uygulamasını kullanmaya devam edin.

Turkcell Kurban Bayramı Kampanyası

Turkcell operatörü yine bütün hızıyla kampanyalarını sürdürmeye devam ediyor, 2016 yılında gerçekleşmesi beklenen bayramlardan olan, yani sayılı günler kala kurban bayramının gelmesini bekleyen bütün Türkiye kurban bayramında sevdiklerini arasın, bayramını tebrik etsin diye yeni bir kampanya düzenlemiş olan Turkcell operatörünün sunduğu bayram kampanyasından yararlanmak için ilk olarak sizlerde alt kısımda bulunan talimatları deneyebilirsiniz ve sizlerde 2016 yılında kurban bayramından ücretsiz olarak bedava internet kazanmış olacaksınız. 2016 turkcell kurban bayramı bedava internet paketinden yararlandıktan sonra Turkcell operatörünün diğer bedava internet kampanyalarını görebilmek için sizlerde Turkcell bedava internet başlıklı yazımıza mutlaka bir göz atın ve böylelikle sizlerde bedava internet kazanmış olacaksınız.

Türkiye’nin en iyi telefon operatörü Turkcell kullanıcıları için sürekli avantajlı kampanyalar düzenliyor. Turkcell Bayram İnternet Kampanyası da bu kampanyalardan bir tanesi. Turkcell abonelerinin bayramda rahatça internet kullanması için internet kampanyaları hazırlıyor. Fatura ve paket özelliklerine göre faydalanabileceğiniz kampanya bayram için oldukça cazip. Turkcell her zamanki gibi abonelerinin özel günlerde rahatça iletişim kurabilmesi için her ayrıntıyı düşünmüş.

Turkcell aboneleri güzel bir bayram geçirecek. Turkcell bayram internet paketi ile doya doya internetin keyfini çıkaracak paylaşımlarda bulunacak. Yakınları ve sevdikleri ile bağlantı kurarak fotoğraf paylaşımı yapabilecek. Her zamanki gibi Turkcell yapacağını yaptı ve en avantajlı kampanyayı hizmete sundu. İnternet sitesine girerek veya telefon aracılığı ile kampanya hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bip Messenger Uygulamasını Nereden İndirebilirim?

Bip Messenger uygulamasını 2016 yılında ücretsiz olarak Google Play üzerinden ya da telefonunuzun işletim sistemi İOS ise 2016 yılında App Store üzerinden telefonlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Bip Messenger uygulamasının başlıca özellikleri şunlardır;

 • Görüntülü, sesli arama yapabilirsiniz.
 • Mesajın silinmesi süresini belirleyerek karşı tarafa gönderdiğiniz mesajın o süre içerisinde silinmesini sağlayabilirsiniz.
 • Dosya alıp gönderebilirsiniz.
 • Bip Messenger’da yer alan Caps ile arkadaşlarınıza gönderebilir veya sizlerde Caps yapabilirsiniz.
 • Bip Messenger ile bütün Bip Messenger arkadaşlarınıza mesajlar gönderebilirsiniz.

Bip Messenger uygulamasında hesabımı nasıl silebilirim?

Bip Messenger uygulamasında hesabınızı silebilmek için ilk olarak Ayarlar kısmından Hesap kısmına giderek burada bulunan Hesabımı Sil seçeneğini kullanmanız durumunda Bip Messenger uygulamasındaki hesabınızı silebilirsiniz.

 • Bip Messenger’da hesabınızı sildikten sonra kimse sizlere mesaj gönderemez.
 • Messenger uygulamasındaki hesabınızı sildikten sonra arkadaşlarınızın arkadaş listesinden çıkacaksınız. (Sadece Bip Messenger için geçerlidir.)

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapabilirim?

Bedava internet kazanmaya devam etmek istiyorsanız bir diğer kampanyalardan olan Gollercepte uygulamasını mutlaka sizlerde denemelisiniz. Turkcell Gollercepte uygulamasından günlük 500MB kadar Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell Gollercepte uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Gollercepte uygulamasına Facebook ile giriş yapmayı ve ardından Ayarlar kısmından telefon numaranızı tanımlatmayı unutmayın.
 • Telefon numaranızı tanımlattıktan sonra hattınıza gelecek olan günlük 500MB internet ile internete girebilir ve mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.
 • Daha önceden Gollercepte uygulamasını denediyseniz bu kampanyadan şimdi tekrardan yararlanamazsınız.

Turkcell Toplantıdayım Bedava İnternet

 • Bu kampanyadan sadece faturalı aboneler faydalanabilir, Turkcell bedava internet için faturalı olmanız gerekmektedir.
 • Kampanyadaki gerekli şartları sağlayan aboneler Google Play yada App Store üzerinden Turkcell Toplantıdayım uygulamasını indirmesi yeterli olacaktır.
 • Ay sonunda yine paketi iptal etmeyi unutmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir