Vodafone Bayram Bedava İnternet & Dakika & SMS

Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan 2016 kurban bayramı sayesinde artık sizlerde Vodafone operatöründen bayram internet kampanyasından ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Vodafone bu bayramda kendisini tercih etmiş olan siz kullanıcılarına yepyeni bir kampanya ile hediyeler vermeye devam ediyor. Hem sevdiklerinizle buluşmanızı hem de işlerinizi kolaylaştırmayı hedefleyen Vodafone; bu bayramda sizler için hazırlanmış olan Vodafone Bayram İnternet Kampanyası ile sevdiklerinizle daha uzun buluşmalarınızı sağlıyor. Her zaman yanınızda olan Vodafone bu bayramda yalnız bırakmıyor. Size ise sadece sevdiklerinizin bayramlarını kutlamak ve sevginizi iletmek, işlemlerinizi kolayca yapmak kalıyor.

Kampanya için; Kampanyaya katılmak için web sitesini ziyaret etmeniz veya Vodafone mobil uygulamasını indirmeniz yeterli. Sizlerin memnuiyetini ön planda tutan iletişim operatörü Vodafone ailesi sizlere ve sevdiklerinize mutlu bayramlar diliyor ve en güzel bayramlarda yine sizlerle birlikte olmak için çalışmaya devam ediyor. Mutlu, sağlıklı ve sorunlarınızın çözümsüz kalmadığı nice bayramlar dileriz.

Vodafone Bayram İçin Bedava Konuşma Kampanyası

Gsm sektörünün en büyük öncülerinden ve dünyada en fazla abonesi bulunan Vodafone kullanıcılarına yepyeni bir kampanya sunmaktadır. Vodafone bayram konuşma kampanyası adı altında sunulan kampanya kullanıcılarına bayramda yeni sürpriz konuşma paketleri sunmaktadır. Bayram süresince vodafone kullanıcıları ücretsiz konuşmalardan internet kullanımlarına kadar birçok avantajlardan yararlanabileceklerdir.

Vodafone bayram kampanyalarından yararlanabilmek için tek şart Vodafone abonesi olmak. Avantajlar faturalı ve faturasız tüm abonelere verilmekte olup, Vodafone yine ayrıcalıklarını müşterilerine fark ettirmektedir.

Vodafone tüm Türkiye’de en fazla çekim noktası bulana GSM operatörü olup hizmetleri ve kampanyaları son hız devam etmektedir. Vodafone bayram konuşma kampanyası bayram süresince devam edecek olup tüm abonelerini bu kampanyayı kullanmaya davet etmektedir.

Vodafone Bayram İçin Bedava SMS Kampanyası

Vodafone’da Türkiye içinde faaliyet gösteren onlarca GSM operatöründen biridir. Bugün günümüzde oldukça fazla operatör bulunduğu için firmalar bir şekilde yaptıkları kampanyalar ile ön plana çıkmaya ve bu sayede daha fazla müşteri bulmaya çalışırlar. Vodafone’da bunun için çeşitli özel zamanlarda kampanyalar yaparak adını daha fazla duyurmaya çalışır.

Vodafone Bayram Sms Kampanyası ile ana hedef müşteri sayısından çok memnuniyeti arttırmaktır. Bu kampanya ile vodafone’da ister faturalı ister faturasız her kişiye 1000 sms hediye gönderirler. Bayramlar bizim için kutsal zamanlar olduğu için çevremizle daha fazla görüşürüz. Bu sms’ler hem o işe yarar hem de vodafone hatta sahip olan müşterilerin memnuniyetini üst seviyeye çıkarmaya çalışır. Bu sebeplerden dolayı vodafone çok tercih edilir.

Ayrıca daha önceden paylaşmış olduğumuz paketlerden olan Vodafone bedava internet başlıklı yazımıza da sizlerde göz atmayı kesinlikle unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Vodafone 3G Nasıl Açılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir